Hoe worden we (weer) gelukkig in Nederland? Cristel van de Ven in podcast De Bron

Veel mensen kampen in Nederland met mentale problemen. Vaak zijn het jongeren. Maar ook op de werkvloer is psychosociale arbeidsbelasting een groeiend probleem.

In de podcastreeks De Bron wordt Cristel van de Ven van Factor Vijf geïnterviewd door Jeroen van de Sande en Geert van de Heijden van Mediahuis Meijerijstad over haar boek Fabels en Feiten over (werk)geluk en haar Haagse tijd, over de invloed van sociale media op welbevinden van mensen, de rol van de politiek hierbij en op het belang van verbinding in de strijd tegen eenzaamheid en donkere gedachten.

Ze deed dit aan de vooravond van het carnaval, samen met andere gasten Tanno Jacobs en Stan van de Bersselaar die 100 km gaan hardlopen voor aandacht voor 113 Zelfmoordpreventie. Het werd een goed gesprek met een zacht G. Terug te luisteren via deze link.